सिंहदरबार वैद्यखानाका पूर्व हाकिमले चाबी बोकेर हिँडेपछि…

0Shares

सिंहदरबार वैद्यखानाका पूर्व हाकिमले चाबी बोकेर हिँडेपछि…
सिंहदरबार वैद्यखाना विकास समितिका पूर्वनिमित्त कार्यकारी निर्देशक डा सबरी साहले नयाँ कार्यालय प्रमुखलाई बर बुझारथ नगर्दा कार्यालयको दैनिक कार्यसञ्चालनमा समस्या भएको छ ।

स्वास्थ्य तथा जनसङ्ख्या मन्त्रालयको निर्णयअनुसार असार १३ गतेदेखि समितिको निमित्त कार्यकारी निर्देशकमा डा श्यामबाबु यादव नियुक्त भई कार्यालयमा गएर काम गर्दै आएका छन् । यादवलाई साहले कार्यालयको बरबुझारथ नगर्दा काममा समस्या भएको हो । मन्त्रालयले हटाएपछि वैद्यखानाको कार्यालय प्रमुखका कक्षका टेबुल, दराजका साँचो भने साहले नै लगाएर हिँडेका छन् ।

‘टेबलका घर्रा, दराज सबै बन्द छ, पूर्वकार्यालय प्रमुखले केही कुरा पनि बुझाउनुभएको छैन, धेरै मानिस विभिन्न पत्र खोज्दै आउनुहुन्छ, म आफैँले त्यस विषयमा बरबुझारथ गर्न नपाएकाले कार्यालय सञ्चालनमा केही समस्या भएको छ’ नवनियुक्त निमित्त कार्यकारी निर्देशक यादवले भने । आजको राजधानी दैनिकमा समाचार छ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *