लागु औषध सहित २ जना मानिस पक्राउ ।।।।

0Shares

लागु औषध सहित २ जना मानिस पक्राउ ।।।।

विनोद मण्डल कार्तिक ५ । निर्वाचन लक्षित विशेष सुरक्षा योजना अनुरूप गोप्य सुचनाको आधारमा मिति २०७९/०७/०३ गते राति अं.१९:३० बजेको समयमा धनुषाको रामानन्द चोक जनपुरधामबाट लागू औषध सहित मानिस नियन्त्रणमा लिइएको छ ।

पकाउ परेकाहरुका लागू औषध NITROVET-10 ३० पत्ता ३० को दरले ९०० ट्यावलेट, NITROSUN-10 १५ पत्ता २० को दरले ३०० ट्यावलेट गरि जम्मा १२०० ट्यावलेट र EXIPLON 100ml को ५० वटा बोतल ‍भएको प्रतिबन्धित लागु औषध सहित भारतिय नम्वर प्लेटको मोटरसाईकलमा जिल्ला धनुषा औरही गाउँपालिका वडा नं. २ वस्ने वर्ष ४० को रंजित कुमार मण्डल र सोही स्थान वस्ने वर्ष ३४ को सुर्यनाथ झा समेतले लिई आई रहेको अवस्थामा लागु औषध सहित पक्राउ गरि थप अनुसन्धान कार्य भई रहेको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषाको जनाएको छ ।

Y

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *